O nás

Náš příběh

O produktech RECLAR jsem se poprvé dozvěděl od kamarádky. Na svůj věk vypadala naprosto skvěle, pleť bez jediné vrásky. Svěřila mi, že používá peeler značky RECLAR. 

Zmínila, že měla zkušenosti i s jinými značkami, ale silně mě odrazovala od levných čínských peelerů, které pleť spíše podráždí kvůli nevhodné čepeli. A hlavně, pouze RECLAR obsahuje i velmi důležitou světelnou terapii pro každodenní použití. Protože se právě blížily narozeniny mojí ženy, začal jsem brouzdat po internetu. Takový dárek by ji určitě potěšil!

V Evropě nebyl peeler zrovna dostupný a když už, nabízeli ho prodejci za více než 15 000 Kč. Ať už je to jakýkoliv zázrak, cena mi přišla dost přemrštěná. A tak jsem pátral dál. Zjistil jsem, že se peeler vyrábí v Koreji. 

Tehdy jsem ještě netušil, že Jižní Korea je známá nejkvalitnějšími kosmetickými výrobky na světě. Zapojil jsem veškeré úsilí a podařilo se mi objednat několik peelerů, přímo od výrobce značky RECLAR, který v tu dobu ještě neměl oficiální evropský prodej.

Manželka byla z dárku naprosto nadšená. Netrvalo dlouho a začaly nás oslovovat její kamarádky, kterým vyprávěla o tom, jaké báječné účinky má používání peeleru na její pleť. Nevěděly ale, kde peeler koupit. A tak jsem si řekl, že bych vlastně mohl všem těmto ženám pomoci. Začal jsem jednat s korejským výrobcem a v roce 2017 se mi podařilo navázat první obchodní spolupráci. 

Ta díky stále většímu množství velmi spokojených, a na peeleru RECLAR závislých:), zákazníků následně vyústila ve společnou distribuci produktů RECLAR pro celou Evropskou Unii.

Před zahájením prodeje jsem se pustil do testování produktu, mimo jiné i v kosmetických salonech, protože nás zajímal i odborný názor na produkt. Kosmetičky pěly na přístroj ódy.  

Podle mnohých je lepší, než dražší a „výkonnější“ produkty konkurence. 

Jeden z důvodů je kvalitní pozlacená čepel, díky níž je peeler od RECLAR maximálně jemný  pro každodenní použití i na tu nejcitlivější plet’. Peeler RECLAR pomohl klientkám kosmetiček nejen s omlazením pleti, ale vyřešil i další problémy, jako například akné, hojení drobných jizviček a černé tečky na pleti.

Po dlouhých jednáních s výrobcem se nám  podařilo nastavit příznivější podmínky pro prodej. A tak je díky mnohem lepší ceně přístroj nyní dostupný i pro domácí použití. 

Od dárku pro manželku jsem se tak dostal k otevření prvního oficiálního e-shopu   s produkty RECLAR v Evropě. 

Podařilo se mi dát dohromady pozitivně naladěný tým, se kterým zajišťujeme distribuci všech produktů RECLAR. Navíc máme v Evropě kompletně už i sklady a servis, takže odesílání objednávek probíhá běžně do 24 hodin. 

Mám ohromnou radost, že teď mohu pomáhat ke krásné, zářivé a zdravé pleti ženám po celé Evropě!

Jan Šmíd

Uvítací sleva

Zadejte email a dostanete slevu