RECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem - zlatý

Certifikáty
Vaše hodnocení
100% záruka vrácení peněz

Ani drahé kosmetické výrobky nepomohou vaší pleti, pokud budete mít ucpané póry. Vyzkoušejte RECLAR hypoalergenní galvanický peeler – zlatý, který přináší lifting a rozjasnění podložené klinickými studiemi.

 •       Unikátní ultrazvukový peeling z Koreji vyčistí pleť do hloubky
 •       Krémy i séra zapracuje hluboko do pokožky a zvýší absorbování živin
 •       Modré světlo hojí pupínky a zároveň předchází jejich vzniku
 •       Červené světlo žehlí vrásky na čele i kolem očí a stahuje póry
 •       Hlavice je potažena 99,91% ryzím 24k zlatem pro maximální citlivost
 •       Špachtle RECLAR je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť
 •       Stačí aplikovat 5 minut denně!

5 250 

Skladem

Videa

Beauty by Katty - názor profesionálky

Home
Přehrát video

Zkušenost uživatelky - Anife Vyskočilová

Home
Přehrát video

Zkušenost uživatelky - Anežka Hladíková

Peeler
Přehrát video

Popis

Aplikace denní kosmetiky vám nezabere více než 5 minut denně. Za tuto krátkou dobu jsou odstraněny nečistoty z pórů a živiny jsou absorbovány hluboko do pokožky. To vše díky metodě galvanické ionizace.

Vodní peeling

Hypoalergenní peeling a odstranění mazu i nečistot funguje na principu ultrazvukových vibrací, které pronikají hluboko do pokožky bez jejího podráždění. Odstraní veškeré nečistoty, odumřelé buňky i kožní maz z pórů a vaše pleť začne zase dýchat.

Galvanická ionizace

Při aplikaci galvanického ionizování přímo na kůži pronikají živiny z masky či séra hluboko do pokožky. Mikroproud, který působí na povrch kůže, dokonale rozzáří vaši pleť.

Terapie světlem

Galvanizovaná pokožka je ozařována modrým (470 nm) a červeným (624 nm) světlem. Díky galvanickému ionizování bude vaše unavená pleť brzy zase čistá a vitální.

Modré světlo pomáhá vstřebat kosmetická séra či masky hluboko do pokožky. Špachtle RECLAR odstraňuje akné a klidní záněty, postará se tak o zdravou pleť bez nedokonalostí. Často ji proto kupují i maminky pro své náctileté dcery.

Červené světlo efektivně zabraňuje stárnutí. Podporuje tvorbu kolagenu, vyhlazuje vrásky i drobné linky, které se mohou vyskytovat už od 30. roku života, a zajišťuje pružnost pokožky. Pomůže vám k zářivé, mladé pleti bez vrásek.

Chcete se dozvědět více o světelné terapii? Přečtěte si o zázračných účincích červeného a modrého světla na našem blogu!

Terapie zlatem

Hypoalergenní zlatá masáž maximalizuje efektivitu galvanického ionizování i terapie světlem. Pokožku uklidní, rozzáří a podpoří lifting vaší pleti.
Od peelingu přes odstranění kožních problémů a pigmentaci pleti až po lifting si můžete užívat nevšední péči, která u estetiky rozhodně nekončí.

Špachtle RECLAR je lehká do ruky a snadno se používá. Můžete ji s sebou vzít i na cesty, kde nemáte prostor chodit do kosmetického salónu.

RECLAR – hypoalergenní galvanický peeler doporučujeme kombinovat s rozjasňující pleťovou maskou RECLAR  a se sérem RECLAR.

RECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem - zlatý 1

Další informace

Hmotnost 250 g
Rozměry 200 × 50 × 90 mm

Jak to funguje?

 1.    Začněte peelingemRECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem - zlatý 2

Peeling je nejdůležitější částí procesu. Až 30 000 vibrací za sekundu odstraní starou kůži. Zároveň vyčistí póry od kožního mazu, zabrání tak tvorbě akné a urychlí jeho léčbu.

Postup:

 •    Vyčistěte pleť běžným způsobem (odličovací voda, tonikum…)
 •    Vyberte funkci peeleru (Zapněte přístroj delším stisknutím tlačítka. Následně stiskněte tlačítko krátce a dostanete se do funkce peeling.)
 •    Na vlhkou pleť použijte peeler RECLAR, přejíždějte jemně po kůži ve směru podle obrázků. Použijte na celou pleť, proces by měl trvat cca 5 minut.
 •    Pokud pleť usychá, průběžně ji navlhčujte vodou či minerální vodou. Peeler využívá rozstřiku, na suché pleti by proto nemusel být tolik účinný.RECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem - zlatý 3RECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem - zlatý 4
 •    Peeler můžete používat ze začátku 1× za 2 dny. Když už je pleť krásně vyčištěná, obvykle stačí použít 1× týdně až 1× za dva týdny podle typu vaší pleti.
 •    Po peelingu může být pleť suchá. Doporučujeme proto nanést masku, sérum nebo krém.
 1. Použjte modré světloRECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem - zlatý 5

Dalším krokem je terapie modrým světlem. To pomáhá zmírnit kožní obtíže a záněty, účinně tak bojuje proti akné a zmírňuje jeho projevy. Při funkci modrého světla zároveň probíhá galvanická masáž, která pomáhá vstřebat živiny z masky či séra do pokožky.

Pokud provádíte modré nebo červené světlo druhému člověku, je potřeba se ho pro správnou funkčnost dotknout. Bez uzavření okruhu (dotyku) modré a červené světlo nesvítí.

Postup:

 •    Na vyčištěnou pleť naneste sérum nebo masku.
 •    Po zapnutí přístroje stiskněte tlačítko krátce dvakrát pro funkci modré světlo (G-Blue).
 •    Přejíždějte přístrojem podle směru na obrázcích po dobu cca 5 minut.
 •    Špachtli při používání držte prsty za zlaté okraje. Jedná se o elektrody, které aktivují funkci modrého světla. Poznáte to podle rozsvícení světla při kontaktu hlavice s pokožkou.
 •    Při přiložení hlavice na kůži můžete pociťovat lehoučké bodání. Je způsobeno ionizací a pro pleť i tělo je naprosto neškodné.RECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem - zlatý 6RECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem - zlatý 7
 •    Modré světlo můžete využívat v kombinaci s maskou RECLAR. Aplikujte masku na obličej a následně použijte modré světlo. Je však možné kombinovat i s dalšími kosmetickými výrobky, na které jste zvyklá.
 •    Funkci modrého světla můžete používat každý den. Po několika týdnech užívání obvykle stačí frekvence 2-3× týdně, záleží na typu pleti.
 1. Použijte červené světloRECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem - zlatý 8

Posledním krokem je červené světlo. Ultrazvuková masáž v kombinaci s galvanizací redukuje volné radikály a pokožka získá přirozenou vitalitu. Červené světlo vyhlazuje vrásky, stahuje póry a zajišťuje pružnost pleti.

Postup:

 •    Na pleť naneste vyživující krém nebo krém proti vráskám.
 •    Po zapnutí přístroje stiskněte tlačítko krátce třikrát pro funkci červené světlo (G-Red).
 •    Přejíždějte přístrojem podle směru na obrázcích po dobu cca 5 minut.
 •    Nezapomeňte držet peeler při použití za zlaté elektrody na okrajích. Že přístroj funguje správně poznáte podle červeného světla, které se rozsvítí při přiložení hlavice na kůži.
  RECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem - zlatý 7RECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem - zlatý 6
 •    Funkci červeného světla můžete používat každý den. Po několika týdnech užívání obvykle stačí frekvence 2-3× týdně, záleží na typu pleti.

Galvanizace a terapie zlatem

 •    Při použití obou světelných funkcí působí na vaši pleť také pozitivní a negativní ionty díky galvanizaci. To způsobuje absorpci kosmetických přípravků do pokožky. Zvyšuje se odolnost pokožky a dochází k čištění i stahování pórů.
 •    Hlavice z 99,9% zlata zajišťuje terapii zlatem, která přináší lepší cirkulaci krve a odstraňuje toxiny, takže podporuje ostatní funkce peeleru.

Často se ptáte

Jak čistit špachtli RECLAR?

Špachtli doporučujeme čistit 100% bavlnou případně vatovými tampóny s použitím trošky alkoholu nebo čističe na bázi alkoholu. Není doporučováno čištění papírovými ubrousky, může dojít k postupnému odírání zlaté barvy z hlavice. Nepoužívejte ani žádné chemické čističe, které by mohly hlavici poškodit.

Jak často mohu používat peeler RECLAR?

Funkci peeling doporučujeme ze začátku používat každý druhý den. Po měsíci užívání stačí přejít na frekvenci 1× týdně, později až 1× za 2 týdny podle typu vaší pleti. Funkce G-Blue a G-Red je možné používat každý den. Po měsíci obvykle stačí frekvence 2-3× týdně, opět záleží na typu vaší pleti.

Mohu používat všechny funkce najednou?

Ano, funkce je možné libovolně kombinovat. Doporučujeme začít peelingem a pokračovat modrým a červeným světlem, jak je popsáno v sekci Jak to funguje. Každou funkci je však možné aplikovat i samostatně, záleží na vás a potřebách vaší pleti.

Jak dlouho má trvat jedno čištění?

Vždy záleží na tom, jestli využíváte jen jednu, nebo kombinujete více funkcí. Snažte se nepřesáhnout celkovou dobu čištění 15 minut, aby nedošlo k případnému podráždění pleti. Doporučujeme používat každou funkci po dobu 5 minut. Pokud máte citlivější pleť, můžete začít na 3-4 minutách a postupně navyšovat.

Kdy používat kterou funkci?

Funkci peeling použijte po vyčištění pleti na navlhčenou pleť. Po nanesení masky či séra pak doporučujeme funkci G-Blue, která podpoří lepší vstřebání a působí protizánětlivě. Následně můžete nanést krém a použít funkci G-Red, která způsobuje stahování pórů a celý proces tak zkompletuje. Podrobnější návod k užívání najdete v sekci Jak to funguje.

Mám vždycky používat masku nebo nějaké přípravky?

Vždy je potřeba mít pleť navlhčenou vodou, minerální vodou, krémem, maskou či sérem.

Nevadí, když jedno místo přejedu při čištění tou samou funkcí dvakrát?

Určitě to nevadí. Čištění při jedné funkci může trvat klidně i 5 minut, takže není problém přejet jedno místo i několikrát.

Za jak dlouho uvidím účinky?

První účinky by měly být vidět cca za 3 týdny užívání. Po 2 měsících už bude vaše pleť výrazně lepší.

Mohu používat přístroj i na citlivou kůži kolem očí, kde se mi tvoří vrásky?

Funkci G-Red proti vráskám je vhodné používat i kolem očí. Doporučujeme je pouze zavřít, aby vám světlo nesvítilo přímo do oka. Ostatní funkce obvykle nejsou v těchto místech potřeba, pleti ale neublíží.

Měla bych používat modrou funkci, i když netrpím na akné?

Modrá funkce G-Blue zlepšuje strukturu pleti a působí preventivně proti zánětům. Může pomoci lidem trpícím na akné, hodí se ale pro každého. Díky galvanizaci je skvělá i pro zapracování masky nebo séra do pokožky.

Je vhodné kombinovat červené a modré světlo hned za sebou?

Ano, všechny funkce můžete bezpečně použít za sebou. Doporučujeme začít modrým světlem pro lepší zapracování masky či séra a dokončit červeným světlem pro zapracování krému a stahování pórů. Podrobný návod najdete v sekci Jak to funguje.

Jak moc mám tlačit při peelingu?

Přístroj je vyvinut tak, aby čistil vaši pleť do hloubky sám o sobě, takže není potřeba tlačit vůbec. Vaše ruka je jen prostředník mezi přístrojem a vámi. Přílišné tlačení by mohlo vést ke zbytečnému podráždění pokožky.

Jaké krémy a séra můžu používat s přístrojem RECLAR?

Můžete využít jakékoliv krémy, séra nebo masky, na které jste zvyklá. Můžeme vám doporučit masku RECLAR, která má všechny látky, jež vaše pleť potřebuje a skvěle ji ve spolupráci s přístrojem vyživí i rozzáří. Po aplikaci masky je vhodné podpořit její vstřebávání modrým světlem (G-Blue).

Mohu používat špachtli v těhotenství?

V těhotenství není používání špachtle doporučováno. Raději počkejte až po narození miminka.

Škodí modré a červené světlo očím?

Modré i červené světlo jsou bezpečné a očím neškodí.

Má používání produktu nějaká zdravotní omezení?

V přípdě, že trpíte problémy se srdcem nebo štítnou žlázou, doporučujeme konzultaci s vaším lékařem.

Je produkt vhodný i pro ženy nad 65 let?

Rozhodně ano, produkt nemá žádné věkové omezení. Zvyšuje elasticitu pleti a pomáhá zmírnit vrásky i ve zralém věku. Začít však můžete klidně už kolem 30. roku života i dříve, přístroj poskytuje účinnou prevenci proti vráskám.

Technické parametry

Ultrazvuková frekvence: 28-30 kHz
Rozměry: 170 x 52 x 15,5 mm
Váha: 90g
Baterie: 600mAh/3,7V/Li-polymer
Doba nabíjení: 60-90 min, doba použití – 30-35 min po úplném nabití
Záruka: 2 roky

Vyrobeno v Jižní Koreji.

RECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem - zlatý 11

Co dostanete v balení?
Peeler RECLAR
Kabel pro nabíjení s napojením na USB (nabíječka do zásuvky není součástí balení, můžete ale využít třeba nabíječku na mobilní telefon či USB v běžném počítači)
Návod k užívání v češtině
Voděodolné cestovní pouzdro na peeler

Certifikáty a ocenění

Certifikace a testy hypoalergenní špachtle RECLAR:

 1. CE – certifikace pro EU
  Certikace CE str 1.
  Certifikace CE str 2.
 2. Klinické hodnocení (zpevnění a rozzáření pleti)
 3. Certifikace 99,91 % ryzosti zlata na čepeli
 4. Certifikát na vlnovou délku modrého a červeného světla
  Vlnová délka str 1.
  Vlnová délka str 2.
  Vlnová délka str 3.
 5. KC certifikát MSIP-REM-gbt-RB01
 6. Certifikát FDA
 7. Patent na zařízení na péči o pleť s ruční elektrodou
 8. Patent na indikátor správné funkce galvanické a ultrazvukové technologie
 9. Report testu galvanického a ultrazvukového režimu
  Test str 1.
  Test str 2.
  Test str 3.
  Test str 4.
 10. 2016 – ocenění prémiové značky
 11. 2017 – ocenění Hi-Seoul Good Product
 12. 2018 – ocenění – Brand Stars
 13. Certifikace GMP
 14. ISO 9001:2015
 15. ISO 13485:2003
 16. Srovnávací studie o schopnosti odstraňovat volné radikály modrým a červeným světlem – omlazující efekt světelné terapie
 17. Účinky vysokofrekvenčního a ultrazvukového ošetření na pigmentaci kůže

65 recenzí RECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem – zlatý

 1. Radomira (ověřený vlastník)

  Zdravím, Váš peeler je mnou odskúšaný 8 mesiacov, pracuje sa s ním vynikajúco, je praktický, ľahko ovládateľný a hlavne, vidno jeho účinky na pleti. Ošetruje, vyhladzuje, vypína a lieči. Doporučujem každej žene.

 2. Göttler

  ich bin mit Reclar absolut zufrieden. Bei uns benutzen es 2 Personen meine Tochter und ich, seid meine Tochter Reclar benutz ist Ihre Haut viel besser geworden, anfänglich schlimmer aber jetzt ist Sie Super Zufrieden. Kann man nur empfehlen.

 3. Nikol Haidouga

  Ich bin begeistert! Reclar Peeler ist ein großer und wichtiger Teil meiner Gesichtsreinigung geworden. Es macht Spaß in zu benutzen weil man nach ein paar Anwendungen schon sichtbare positive Veränderungen sehen kann. Ich empfehle es jedem weiter.

 4. Yolanda

  Super Produkt. Poren werden hervorragend ausgereinigt und man sieht eine sofortige Verbesserung hinsichtlich Reinheit! Feuchtigkeitsspendende Gesichtsmaske danach fühlt sich umso besser an!

 5. Alexandra Schimpf

  Bin super zufrieden mit dem Produkt, es erfüllt seinen Zweck reinigt super die Poren aus. Immer wieder gerne.

 6. Šárka Synková

  Koupi špachtličky jsem chvíli zvažovala především pro její vyšší cenu. Dnes, po půlročním užívání, musím říct, že to bylo velmi dobré rozhodnutí. Na čištění nepoužívám tak často,ale světlenou terapii takřka denně. A když se mi občas objeví nějaký pupínek,tak když jej hned od začátku ošetřuju modrým světlem, tak velmi rychle zmizí. Nikdy jsem nic takového nezažila s žádným kosmetickým produktem. Na zapracování sér a krémů je naprosto skvělý. Mohu jen doporučit.

 7. Lucie (ověřený vlastník)

  Peeler od Reclaru je naprostá bomba, krásně mi to čistí černé tečky – se kterými jinak NIC nešlo. Opravdu doporučuji všem! 😊

 8. Simona Schánilcová

  Dobrý den, chtěla bych poděkovat za tento přístroj, pro mě je to naprostý ZÁZRAK, už jsem nedoufala, že mi po tolika letech trápení něco zabere na akné. V dubnu 2019 jsem u vás zakoupila tuto galvanickou špachtli Reclar a dnes nemám jediný pupínek, krásně mi to vyčistí pleť a zbavila jsem se též jizev, protože díky této špachtli mohu krémy a séra na jizvy zapracovat hluboko do pleti, pro mě naprostá dokonalost. Je to můj denní rituál, jsem na Reclaru vlastně závislá a nejen na něm, masky jsou také úžasné, díky nim jsem se zbavila pigmentových skvrn, ionizační sprej a voda z kamelie je moje hydratační bomba, má pleť se zbavila dlouholeté suchosti a šupinek a nejdu spát bez Reclar séra, po kterém mám ráno pokožku rozjasněnou, výživnou a odpočatou. Jen škoda, že nemám k porovnání fotografie před a po půlroce, pleť k nepoznání. MOC VÁM TÍMTO DĚKUJI!!!

 9. Maria

  Bin super zufrieden!

 10. Martina (store manager)

  Jsem na peeleru od zakoupení v srpnu doslova závislá! Je to malý zázrak. Díky za něj.

 11. Sasha W. Isar

  Diese Marke benutze ich zwar kurz, aber ich kann sie mit Sicherheit empfehlen. 👍🏽😉Ich bin sehr zufrieden 😉✌🏽

 12. Danka Štefanová

  Som veľmi spokojná, viditeľná zmena pleti,dokonca aj dcéry si ho obľúbili, odporúčam. (uděleno na FB)

 13. Danka Štefanová

  Som veľmi spokojná, viditeľná zmena pleti,dokonca aj dcéry si ho obľúbili, odporúčam. (uděleno na FB)

 14. Heike

  Funktioniert fantastisch! Vielen Dank für so ein Wundergerät. 🙂

 15. Linda Melenová

  Reclar mám už asi půl roku a jsem s ním spokojená. Doporučuji. (uděleno na FB)

 16. Linda Melenová

  Reclar mám už asi půl roku a jsem s ním spokojená. Doporučuji. (uděleno na FB)

 17. Jana Večerková

  Peeler od Reclar je naprosto úžasný pomocník v péči o pleť.Nejenže skvěle a bez podráždění dokonale vyčistí pleť,ale díky světelné terapii zapracovává séra hluboko do pleti,čímž mnohonásobně zvětšuje účinky použitých pečujících přípravků.Díky za Váš neustále se rozrůstající sortiment účinných pomocníků… (uděleno na FB)

 18. Jana Vecerkova

  Reclar Peeler ist ein wunderbarer Helfer bei der Hautpflege. Nicht nur, daß er hervorragend und ohne Reizung die Haut reinigt, aber dank der Lichttherapie arbeitet er Seren tief in die Haut ein, womit sich die Wirkungen von den Pflegemittel multiplizieren. Vielen Dank für den stets wachsenden Sortiment von wirksamen Helfern. (Die Bewertung ist vom FB übernommen)

 19. Jana Večerková

  Peeler od Reclar je naprosto úžasný pomocník v péči o pleť.Nejenže skvěle a bez podráždění dokonale vyčistí pleť,ale díky světelné terapii zapracovává séra hluboko do pleti,čímž mnohonásobně zvětšuje účinky použitých pečujících přípravků.Díky za Váš neustále se rozrůstající sortiment účinných pomocníků… (uděleno na FB)

 20. Marie Likavcová

  Od té doby, co jsem si pořídila peeler, jsem se přestala tolik nípat a stav mojí pokožky se o dost zlepšil, obzvlášť co se týče černých teček, oblast kolem nosu a čela. Na zahlazení pleťových krémů jsem ho ještě nezkousela. Špachtle Reclaru je šetrná narozdíl od spachtle peeleru mé kamarádky, která je moc ostrá a je z ni rozedřený obličej. Přístroj je lehký, maly a elegantní, dobře provedený. Za me určitě doporučuji. (uděleno na FB)

 21. Marie Likavcova

  Seit dem ich den Peeler gekauft habe, verbesserte sich der Zustand meiner Haut sichtbar, speziell was schwarze Punkte und die Nasen- und Stirnumgebung betrifft. Für das Einarbeiten von Hautcremen habe ich es noch nicht probiert. Spachtel Reclar ist schonend. Meine Freundin hat eine scharfe Spachtel, die das Gesicht beschädigt. Gerät ist leicht, klein und elegant, gut gemacht. Ich empfehle es ganz bestimmt. (Die Bewertung ist vom FB übernommen)

 22. Marie Likavcová

  Od té doby, co jsem si pořídila peeler, jsem se přestala tolik nípat a stav mojí pokožky se o dost zlepšil, obzvlášť co se týče černých teček, oblast kolem nosu a čela. Na zahlazení pleťových krémů jsem ho ještě nezkousela. Špachtle Reclaru je šetrná narozdíl od spachtle peeleru mé kamarádky, která je moc ostrá a je z ni rozedřený obličej. Přístroj je lehký, maly a elegantní, dobře provedený. Za me určitě doporučuji. (uděleno na FB)

 23. Monika Narsanska

  Nach dem Kauf und Ausprobieren von ultraschall Peeler Reclar kann ich diesen Produkt nur empfehlen. Nicht nur mir, auch meinem Ehemann hat diese Spachtel die Haut perfekt gereinigt und hinterher hat es das Serum sehr gründlich in die Haut eingearbeitet so, dass sie dann super ernährt und frisch war. Ich kann es nur empfehlen.
  (Die Bewertung ist vom FB übernommen)

 24. Valerie Bouskova

  Reclar peeler mne vazne prijemne prekvapil, vycistila jsem plet cele rodine a peeling opravdu funguje nad miru meho ocekavani ! Modre svetlo na hojeni pupinku taky zabira, jsem zvedava, jak to bude za mesic vypadat pro srovnani! urcite podam hlaseni 😉 Muzu tedy s klidnym svedomim doporucit a diky Beauty by Katty za recenzi, ktera se osvedcila (uděleno na FB)

 25. Valerie Bouskova

  Reclar Peeler hat mich wirklich angenehm überrascht, ich habe die Haut der ganzen Familie gereinigt und Peeling funktioniert besser wie ich erwartet habe. Blaues Licht für Heilen wirkt auch und ich bin neugierig, wie das in einem Monat aussehen wird. Bestimmt mache ich eine Meldung 😉 Ich kann also mit ruhigen Gewissen empfehlen und vielen Dank dafür (Die Bewertung ist vom FB übernommen)

 26. Valerie Bouskova

  Reclar peeler mne vazne prijemne prekvapil, vycistila jsem plet cele rodine a peeling opravdu funguje nad miru meho ocekavani ! Modre svetlo na hojeni pupinku taky zabira, jsem zvedava, jak to bude za mesic vypadat pro srovnani! urcite podam hlaseni 😉 Muzu tedy s klidnym svedomim doporucit a diky Beauty by Katty za recenzi, ktera se osvedcila (uděleno na FB)

 27. Erika Fábinová

  Reclar jsem si koupila díky doporučení mojí oblíbené BEAUTY BY KATTY, kterou považuju za skutečného profesionála v péči o pleť. Doručení bylo velmi rychlé a s přístrojem mi přišlo i 5 ks skvělých masek – rozdíl na pleti vidíte ihned po aplikaci ✨ Reclar používám cca 5x do týdne a střídám nebo kombinuju peeling a modré a červené světlo. Výsledky jsou úžasné, póry jsou opravdu vyčištěné, i když u mojí pleti bude stále na čem pracovat. Světelná terapie je moc příjemná a rovněž efektivní – po modrém světle mizí pupínky, červené světlo zase žehlí drobné linky a vrásky. Pokud nad koupí přístroje váháte, mohu vám s klidným svědomím Reclar doporučit. Jakmile ho jednou použijete, nepochopíte, jak jste bez něj mohli dosud fungovat ? (uděleno na FB)

 28. Erika Fabianova

  Reclar benutze ich 5x in der Woche und wechsele ab oder kombiniere Peeling mit dem roten und blauen Licht. Die Ergebnisse sind toll, Poren sind wirklich sauber, auch wenn bei meiner Haut ist immer noch was zu verbessern. Lichttherapie ist sehr angenehm und wirksam auch – nach dem blauen Licht verschwinden die Mitesser und rotes Licht glättet feine Falten und Linien. Falls sie mit dem Kauf noch abwarten, kann ich Reclar mit reinem Gewissen empfehlen. Wenn man ihn einmal probiert, begreift man nicht mehr, wie konnte man bis dahin ohne ihn leben 🙂 (Die Bewertung ist vom FB übernommen)

 29. Erika Fábinová

  Reclar jsem si koupila díky doporučení mojí oblíbené BEAUTY BY KATTY, kterou považuju za skutečného profesionála v péči o pleť. Doručení bylo velmi rychlé a s přístrojem mi přišlo i 5 ks skvělých masek – rozdíl na pleti vidíte ihned po aplikaci ✨ Reclar používám cca 5x do týdne a střídám nebo kombinuju peeling a modré a červené světlo. Výsledky jsou úžasné, póry jsou opravdu vyčištěné, i když u mojí pleti bude stále na čem pracovat. Světelná terapie je moc příjemná a rovněž efektivní – po modrém světle mizí pupínky, červené světlo zase žehlí drobné linky a vrásky. Pokud nad koupí přístroje váháte, mohu vám s klidným svědomím Reclar doporučit. Jakmile ho jednou použijete, nepochopíte, jak jste bez něj mohli dosud fungovat ? (uděleno na FB)

 30. Šárka Maternová

  Reclar jsem objevila díky Katce (Beauty by Katty), špachtle je skvělá – lehká – rychle se s ní pracuje 🙂 ☺️ Používám aktivně všechny módy (peeling, G-blue, G-red) a pleť mám mnohem lepší (smíšená, citlivá) ☺️ (uděleno na FB)

 31. Sarka Maternova

  Reclar entdeckte ich dank YouTube, die Spachtel ist super – leicht, man kann schnell mit ihr arbeiten 😉 Ich benutze aktiv alle Funktionen (Peeling, G-blue, G-red) und meine Haut ist viel besser (gemischte, empfindliche) 🙂

 32. Šárka Maternová

  Reclar jsem objevila díky Katce (Beauty by Katty), špachtle je skvělá – lehká – rychle se s ní pracuje 🙂 ☺️ Používám aktivně všechny módy (peeling, G-blue, G-red) a pleť mám mnohem lepší (smíšená, citlivá) ☺️ (uděleno na FB)

 33. Věra Klímová

  S přístrojem Reclar jsem se seznámila díky Bauty by Katty. Jsem s ním velmi spokojená. Používám ráno i večer. Krém se tímto přístrojem dobře zapracuje do pokožky, používám již zhruba dva měsíce a na mé pleti je to znát. Mohu jen doporučit. ? (uděleno na FB)

 34. Ingrid Kadelová

  Zakoupila jsem na základě doporučení od BeautybyKatty a i přesto, že jsem očekávala, že peeler bude v péči o pleť dobrým pomocníkem, slovo dobrý musím jednoznačně pozměnit za vynikající. Nyní, po skvělé zkušenosti s tímto produktem, uvažuji o zakoupení přístroje Magic finger. Ještě jednou chválím a přeji vám, ať se daří. ? (uděleno na FB)

 35. Tereza Řípová

  S peelerem, neboli jak ja tomu rikam “spachtlickou” jsem velmi spokojena.
  Dostala jsem ji od mamky k narozeninam a musim rict, ze super! Ze zacatku jsem tomu moc neverila, protoze uz jsem vyzkousela vazne vsechno. Ale musim rict, ze vidim zlepseni obliceje ja, me okoli a i pani kosmeticka, ke ktere pravidelne chodim.

  Takze ja jsem spokojena. Diky moc!? (uděleno na FB)

 36. Romana Musilová

  Reclar jsem si koupila na doporučení BeautybyKatty, kterou považuji za odbornici v péči o pleť. A koupě nelituji. Každý den je to můj pomocník ve večerní rutině o mou zralou pleť ( neuvěřitelně zapracovává sérum do hloubky, a i když se objeví na pleti jednou za měsíc nějaký ten pupínek, lépe a rychleji se zhojí). Reclar je také velmi lehký do ruky na rozdíl od jiných galvanických žehliček. Nedám na něj dopustit. (uděleno na FB)

 37. Ingrid Kadelova

  Ich habe Reclar aufgrund der Empfehlung von YouTube gekauft und obwohl ich erwartet habe, daß er in der Hautpflege ein guter Helfer wird, muß ich das Wort gut an hervorragend ändern. Jetzt, nach der super Erfahrung mit diesem Produkt überlege ich, daß ich noch den Magic Finger kaufen könnte. Noch mal ein Lob und viel Glück. 😉

 38. Věra Klímová

  S přístrojem Reclar jsem se seznámila díky Bauty by Katty. Jsem s ním velmi spokojená. Používám ráno i večer. Krém se tímto přístrojem dobře zapracuje do pokožky, používám již zhruba dva měsíce a na mé pleti je to znát. Mohu jen doporučit. ? (uděleno na FB)

 39. Ingrid Kadelová

  Zakoupila jsem na základě doporučení od BeautybyKatty a i přesto, že jsem očekávala, že peeler bude v péči o pleť dobrým pomocníkem, slovo dobrý musím jednoznačně pozměnit za vynikající. Nyní, po skvělé zkušenosti s tímto produktem, uvažuji o zakoupení přístroje Magic finger. Ještě jednou chválím a přeji vám, ať se daří. ? (uděleno na FB)

 40. Tereza Řípová

  S peelerem, neboli jak ja tomu rikam “spachtlickou” jsem velmi spokojena.

  Dostala jsem ji od mamky k narozeninam a musim rict, ze super! Ze zacatku jsem tomu moc neverila, protoze uz jsem vyzkousela vazne vsechno. Ale musim rict, ze vidim zlepseni obliceje ja, me okoli a i pani kosmeticka, ke ktere pravidelne chodim.

  Takze ja jsem spokojena. Diky moc!? (uděleno na FB)

 41. Tereza Ripova

  Mit dem Peeler, oder wie ich es nenne “Spachtelchen” bin ich sehr zufrieden.
  Ich habe es von meiner Mammi zum Geburtstag gekriegt und muss jetzt sagen: SUPER! Am Anfang war ich misstraurisch, weil ich wirklich auch schon Alles ausprobiert hab. Aber jetzt muss ich sagen, das die Verbesserung im Gesicht sehe ich und meine Umgebung auch und meine Kosmetikerin, die ich regelmäsig besuche.

  Also ich bin zufrieden. Vielen Dank!?
  (Die Bewertung ist vom FB übernommen)

 42. Gabriela Kralova

  Reclair ultrazvukovou špachtli používám jednou týdně na peeling, pak na zapracování sér. Po peelingu je pleť krásně hladká a sérum dokáže krásně zapracovat. Tato špachtle mi nahradí návštěvy kosmetičky.? Na výsledek je třeba si počkat. (uděleno na FB)

 43. Monika Mrlinová

  Ultrazvukovou špachtli Reclar jsem si objednala v dubnu tohoto roku a ode dne, kdy by mi byla doručena ji používám ráno i večer. Peeling pouze jednou nebo dvakrát za 14 dnů, ale modré a červené světlo ráno i večer. Přístroj jsem si koupila ve snaze vyléčit některé problémy na pleti a v čase vidím výsledky při pravidelném ošetřování pleti modrým a následně červeným světlem.

  Na čele se mi začaly po 30. roku tvořit drobné linky, které při pravidelném zapracovávání séra a masky jsou takřka pryč. Zlepšení vidím také v oblasti očního okolí, kde používám především červené světlo. Zde jsou jemné linky rovněž prakticky pryč.

  Při nákupu přístroje jsem nejprve zvažovala, zda se mi investice vzhledem k ceně vyplatí, ale nyní s odstupem času vnímám, že jsem se rozhodla správně. S přístrojem se velmi dobře pracuje, je lehký a prozatím s ním nemám z hlediska funkčnosti absolutně žádné problémy. Pozitivně hodnotím také délku výdrže baterie po nabití.

  Pozitivně musím kvitovat také služby, které společnost nabízí, všechny mé otázky byly vždy promptně řešeny, ať už telefonicky či po e-mailu a musím za sebe říci, že ji bych bylo docela hodně ? (uděleno na FB)

 44. Daniela Nováková

  Jednoduchost, učinnost, profesionalni level použití i učinku. Doporučuji při cestování, kdy člověk nemá čas a prostor na profesionální péči kosmetičky či dermatologa. Skladný a efektivní pomocník. (uděleno na FB)

 45. Zuzana Hansmannova

  Ultrazvukovou špachtli Reclar jsem koupila pro sebe i dcerku. A za ty tři měíce ,co ji používáme, jsme obě maximálně spokojené. Plet krásně čistí a vyhlazuje vrásky. A ještě ušetříme za návštěvy v kosmetickém salonu.Velká spokojenost a moc doporučuji.Ještě se mi líbí,že nemusím používat žádné speciální prostředky. (uděleno na FB)

 46. Pavlína Slováčková

  Od zakoupení v dubnu 2019 používám špachtli Reclar denně. Do teď nelituji, jsem naprosto spokojená, nikdy jsem neměla pleť takto čistou (v mém věku 44 let), vyhlazenou bez poničení. Veškeré produkty, které na pleť používám jsou lépe zapracovány a samozřejmě mají tím pádem větší efekt. Pleť mám jako po profesionálním kosmetickém ošetření a to bez přehánění. Občas se mi vyskytne akné a díky špachtli se rychle vyhojí, dokonce i na krku, kde se občas vytvoří podkožní bolestivý hrbolek, nerozjede se a rychle zmizí. Po aplikaci špachtle se sérem je pleť úžasně hebká a ráno jakoby omládla, skvěle se na ni nanáší makeup. Mohu doporučit, obávala jsem se zakoupení, ale nelituji ani na vteřinu, splňuje vše, co je psáno. Obvykle, co je dobré, se prodává samo. Pomohla mi samozřejmě i recenze Beauty by Katty. Děkuji (uděleno na FB)

 47. Mirka Hajkova

  Doporučuji, mám za sebou několik pokusů v kosmetických salonech – neuspěšných, používáním RECLARu se mi vrásky daří minimalizovat (uděleno na FB)

 48. Daniela Novakova

  Einfach, wirksam, ein profi Level der Benutzung und Wirkung. Ich empfehle es beim reissen, wenn man keine Zeit für die professionelle Pflege von Kosmetikerin hat. Effektiver Helfer. (Die Bewertung ist vom FB übernommen)

 49. Iva Pechovicova

  Bin begeistert und kann diesen Produkt weiterempfehlen! Er kann super gut die Creme oder Serum einarbeiten und was am Wichtigsten ist – die feine Falten verschwinden und die tieferen werden feiner.
  (Die Bewertung ist vom FB übernommen)

 50. Romana Musilová

  Reclar jsem si koupila na doporučení BeautybyKatty, kterou považuji za odbornici v péči o pleť. A koupě nelituji. Každý den je to můj pomocník ve večerní rutině o mou zralou pleť ( neuvěřitelně zapracovává sérum do hloubky, a i když se objeví na pleti jednou za měsíc nějaký ten pupínek, lépe a rychleji se zhojí). Reclar je také velmi lehký do ruky na rozdíl od jiných galvanických žehliček. Nedám na něj dopustit. (uděleno na FB)

 51. Gabriela Kralova

  Reclair ultrazvukovou špachtli používám jednou týdně na peeling, pak na zapracování sér. Po peelingu je pleť krásně hladká a sérum dokáže krásně zapracovat. Tato špachtle mi nahradí návštěvy kosmetičky.? Na výsledek je třeba si počkat. (uděleno na FB)

 52. Monika Mrlinová

  Ultrazvukovou špachtli Reclar jsem si objednala v dubnu tohoto roku a ode dne, kdy by mi byla doručena ji používám ráno i večer. Peeling pouze jednou nebo dvakrát za 14 dnů, ale modré a červené světlo ráno i večer. Přístroj jsem si koupila ve snaze vyléčit některé problémy na pleti a v čase vidím výsledky při pravidelném ošetřování pleti modrým a následně červeným světlem.

  Na čele se mi začaly po 30. roku tvořit drobné linky, které při pravidelném zapracovávání séra a masky jsou takřka pryč. Zlepšení vidím také v oblasti očního okolí, kde používám především červené světlo. Zde jsou jemné linky rovněž prakticky pryč.

  Při nákupu přístroje jsem nejprve zvažovala, zda se mi investice vzhledem k ceně vyplatí, ale nyní s odstupem času vnímám, že jsem se rozhodla správně. S přístrojem se velmi dobře pracuje, je lehký a prozatím s ním nemám z hlediska funkčnosti absolutně žádné problémy. Pozitivně hodnotím také délku výdrže baterie po nabití.

  Pozitivně musím kvitovat také služby, které společnost nabízí, všechny mé otázky byly vždy promptně řešeny, ať už telefonicky či po e-mailu a musím za sebe říci, že ji bych bylo docela hodně ? (uděleno na FB)

 53. Daniela Nováková

  Jednoduchost, učinnost, profesionalni level použití i učinku. Doporučuji při cestování, kdy člověk nemá čas a prostor na profesionální péči kosmetičky či dermatologa. Skladný a efektivní pomocník. (uděleno na FB)

 54. Zuzana Hansmannova

  Ultrazvukovou špachtli Reclar jsem koupila pro sebe i dcerku. A za ty tři měíce ,co ji používáme, jsme obě maximálně spokojené. Plet krásně čistí a vyhlazuje vrásky. A ještě ušetříme za návštěvy v kosmetickém salonu. Velká spokojenost a moc doporučuji. Ještě se mi líbí,že nemusím používat žádné speciální prostředky. (uděleno na FB)

 55. Pavlína Slováčková

  Od zakoupení v dubnu 2019 používám špachtli Reclar denně. Do teď nelituji, jsem naprosto spokojená, nikdy jsem neměla pleť takto čistou (v mém věku 44 let), vyhlazenou bez poničení. Veškeré produkty, které na pleť používám jsou lépe zapracovány a samozřejmě mají tím pádem větší efekt. Pleť mám jako po profesionálním kosmetickém ošetření a to bez přehánění. Občas se mi vyskytne akné a díky špachtli se rychle vyhojí, dokonce i na krku, kde se občas vytvoří podkožní bolestivý hrbolek, nerozjede se a rychle zmizí. Po aplikaci špachtle se sérem je pleť úžasně hebká a ráno jakoby omládla, skvěle se na ni nanáší makeup. Mohu doporučit, obávala jsem se zakoupení, ale nelituji ani na vteřinu, splňuje vše, co je psáno. Obvykle, co je dobré, se prodává samo. Pomohla mi samozřejmě i recenze Beauty by Katty. Děkuji (uděleno na FB)

 56. Mirka Hajkova

  Doporučuji, mám za sebou několik pokusů v kosmetických salonech – neuspěšných, používáním RECLARu se mi vrásky daří minimalizovat (uděleno na FB)

 57. Zuzana Hansmannova

  Die RECLAR Ultraschallspachtel habe ich für mich und meine Tochter gekauft. Und in den drei Monaten, wo wir sie benutzen, sind wir beide maximal zufrieden. Die Haut wird wunderbar gereinigt und die Falten sind glatter. Dazu sparen wir auch das Geld für die Kosmetiksalone. Es gefällt mir ausserdem sehr, dass ich keine Spezialmittel benutzen muss. (Die Bewertung ist vom FB übernommen)

 58. Mirka Hajkova

  Ich empfehle es. Habe hinter mir ein Paar Versuche in Kosmetiksalons – erfolglos. Durch Reclar Spachtel gelingt es mir die Falten zu minimalisieren. (Die Bewertung ist vom FB übernommen)

 59. Pavlina Slovackova

  Seit April 2019 benutze ich die Spachtel täglich. Bis jetzt bereue ich nicht, bin absolut zufrieden, habe noch nie die Haut so sauber gehabt (in meinem Alter von 44 J.), glatt und ohne Schaden. Alle Produkte, die ich für die Haut benutze sind besser eingearbeitet und haben deswegen selbstverständlich besseren Effekt. Die Haut fühlt sich ohne Übertreiben wie nach einer professionellen Pflege. Ab und zu tritt Akne auf, aber dank der Spachtel heilt sie immer schnell und das sogar am Hals, wo ich manchmal ein schmerzhaften subdermalen Höcker habe – der wird nicht größer und verschwindet dann. Nach der Applikation von Serum mit der Spachtel ist die Haut sehr fein und morgens fühlt sie sich jünger, man kann super Make-up auftragen. Ich kann es empfehlen, ich hatte Bedanken vor dem Kauf, aber ich bereue keine Sekunde. Die Spachtel erfüllt alles, was sie verspricht. Selbstverständlich hat mir auch die YouTube Bewertung geholfen. Vielen Dank (Die Bewertung ist vom FB übernommen)

 60. Monika Mrlinova

  Die Ultraschallspachtel Reclar habe ich im April bestellt und seit dem Tag, als ich sie gekriegt habe, benutze ich die morgens und abends. Peeling bloss ein oder zwei mal in 14 Tagen, aber blaues und rotes Licht jeden Tag. Das Gerät habe ich gekauft in der Bemühung meine Hautprobleme zu lösen und mit der Zeit sehe ich bei regelmässigen Pflege die Ergebnisse.
  Auf der Stirn hatte ich ab dem 30. Lebensjahr feine Linien, die durch regelmässige Massierung mit Serum fast weg sind. Verbesserung sehe ich auch um die Augen, wo ich vor allem das rote Licht benutze. Hier sind die feinen Falten auch praktisch verschwunden.
  Bei dem Einkauf habe ich überlegt, ob sich die Investition lohnt und jetzt mit dem Zeitabstand sehe ich, dass ich mich richtig entschieden habe. Mit dem Gerät kann man sehr gut umgehen und auch was die Funktionen betrifft habe ich überhaupt keine Probleme. Gut ist auch die Ausdauer von der Batterie nach dem Laden.
  Positiv muss ich auch die Dienste bewerten, die die Reclar Gesellschaft anbietet. Alle meine Fragen wurden immer sehr schnell beantwortet sei es telefonisch oder per e-Mail. Und ich muss dazu sagen, dass es ganz schön viele Fragen waren. (Die Bewertung ist vom FB übernommen)

 61. Monika Ňaršanská

  Po zakoupení a vyzkoušení ultrazvukového peelingu Reclar mohu jen tento výrober doporučit. Nejen mně,ale i mému manželovi tato špachtle perfektně vyčistila pleť a následně dobře zapracovala sérum do pleti,tak že byla poté krásně vyživená a sveží. Mohu jen doporučit (uděleno na FB)

 62. Monika Ňaršanská

  Po zakoupení a vyzkoušení ultrazvukového peelingu Reclar mohu jen tento výrober doporučit. Nejen mně,ale i mému manželovi tato špachtle perfektně vyčistila pleť a následně dobře zapracovala sérum do pleti,tak že byla poté krásně vyživená a sveží. Mohu jen doporučit (uděleno na FB)

 63. Anežka Hladíková

  Mám výborné zkušenosti s produktem Reclar. Já osobně jej používám jako součást péče o svou pleť, ale umím si představit, že by byl skvělým pomocníkem i do kosmetického salonu :-). Výsledky jsou vidět. Doporučuji. (uděleno na FB)

 64. Anežka Hladíková

  Mám výborné zkušenosti s produktem Reclar. Já osobně jej používám jako součást péče o svou pleť, ale umím si představit, že by byl skvělým pomocníkem i do kosmetického salonu :-). Výsledky jsou vidět. Doporučuji. (uděleno na FB)

 65. Anezka Hladikova

  Ich habe perfekte Erfahrung mit dem RECLAR Peeler. Ich persönlich benutze es als Teil meiner Hautpflege, kann mir aber vorstellen, das man den Peeler auch in Kosmetiksalon benutzen könnte. Die Ergebnisse sind sichtbar. Ich empfehle es.

Show only reviews in Česky (24)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • AKCE: RECLAR Hydratační balíček - černý

  AKCE: RECLAR Hydratační balíček – černý

  AKČNÍ BALÍČEK

  Sleva! 2 247  1 977 

  Skladem

  Přidat do košíku
 • AKCE: RECLAR Hydratační balíček - bílý

  AKCE: RECLAR Hydratační balíček – bílý

  AKČNÍ BALÍČEK

  Sleva! 2 247  1 977 

  Skladem

  Přidat do košíku
 • RECLAR Water Peeler Light

  RECLAR Water Peeler Light

  NOVINKA

  1 790 

  Skladem

  Přidat do košíku
 • RECLAR galvanický peeler a terapie světlem

  RECLAR galvanický peeler a terapie světlem

  Doprava zdarma

  3 890 

  Skladem

  Přidat do košíku
 • Zvýhodněný balíček: 5× Camelia esence 100 ml pro váš ION Mist

  Zvýhodněný balíček: 5× Camelia esence 100 ml pro váš ION Mist

  ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK

  Sleva! 1 245  1 058 

  Skladem

  Přidat do košíku
 • Zvýhodněný balíček: RECLAR rozjasňující pleťová maska, celkem 20 ks

  Zvýhodněný balíček: RECLAR rozjasňující pleťová maska, celkem 20 ks

  ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK

  Sleva! 2 396  2 036 

  Skladem

  Přidat do košíku
 • Zvýhodněný balíček: RECLAR ION MIST 24H černý + 4× Camelia esence 100ml

  Zvýhodněný balíček: RECLAR ION MIST 24H černý + 4× Camelia esence 100ml

  ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK

  Sleva! 2 395  2 035 

  Skladem

  Přidat do košíku
 • Zvýhodněný balíček: RECLAR ION MIST 24H bílý + 4× Camelia esence

  Zvýhodněný balíček: RECLAR ION MIST 24H bílý + 4× Camelia esence

  ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK

  Sleva! 2 395  2 035 

  Skladem

  Přidat do košíku
 • Speciální startovací balíček: Kompletní péče o pleť

  Speciální startovací balíček: Kompletní péče o pleť

  AKČNÍ BALÍČEK

  Sleva! 9 044  7 235 

  Skladem

  Přidat do košíku
 • RECLAR - Camelia uklidňující esence 100ml

  RECLAR – Camelia uklidňující esence 100ml

  249 

  Skladem

  Přidat do košíku
 • RECLAR ION MIST ionizační sprej 24H

  RECLAR ION MIST ionizační sprej 24H

  1 399 

  Skladem

  Výběr možností
 • RECLAR Pure Vita Serum 30ml

  RECLAR Pure Vita Serum 30ml

  699 

  Skladem

  Přidat do košíku
 • RECLAR rozjasňující pleťová maska - 5 ks

  RECLAR rozjasňující pleťová maska – 5 ks

  599 

  Skladem

  Přidat do košíku
 • RECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem - zlatý

  RECLAR hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem – zlatý

  Doprava zdarma

  5 250 

  Skladem

  Přidat do košíku

Uvítací sleva

Zadejte email a dostanete slevu