Publikováno Napsat komentář

Zkušenost jedné z vás: Výsledky používání RECLAR Peeleru po 12 dnech

Zkušenost jedné z vás: Výsledky používání RECLAR Peeleru po 12 dnech

Rádi bychom Vám představili zdravotní sestřičku Michaelu, která nám zaslala fotografie své pleti před a po používání RECLAR Peeleru. Protože Michaela pracuje na oddělení JIP, musí v případě styku s rizikovými pacienty nosit nejen respirátor, ale přes něj ještě klasickou roušku a ochranný štít. Kromě jiného je tedy její pleť zatížena i těmito okolnostmi, které jsou nezbytnou součástí její práce. Výsledky používání RECLAR Peeleru po pouhých 12 dnech jsou opravdu ohromující a tak jsme se rozhodli Míši zkušenost zprostředkovat i Vám.

 

Zkušenost jedné z vás: Výsledky používání RECLAR Peeleru po 12 dnech 1

 

Proč jste si zakoupila Peeler RECLAR – jaký byl důvod a jaká byla Vaše očekávání?

Dobrý den, na váš Peeler jsem narazila úplnou náhodou, už dlouho jsem uvažovala o intenzivnější péči o mou pleť, kterou bohužel nezachraňovala ani má pravidelná návštěva kosmetických salonů. Vždy jsem bojovala s problematickou pletí a dnešní ,,roušková doba” se na mé pleti každý den podepisuje. Pleť pod respirátorem nedýchá, zapařuje se, je podrážděná, pórovitá a celkově unavená. Důkladně jsem si pročetla všechny recenze, všechna doporučení o používání a celkovou spokojenost s vašimi produkty a řekla si, že ho vyzkouším. Očekávala jsem vyčištění pleti, zmenšení pórů a celkově sjednocenější tón pleti, péče o vrásky pro mě byla příjemným bonusem.

 

Jak dlouho RECLAR používáte?

Váš Peeler používám měsíc.

 

Co se za tu dobu změnilo?

Troufám si říct, že se moje pleť změnila už po prvním kompletním ošetřením. Póry byly menší, pleť jasnější. Základem zdravé pleti je samozřejmě také kvalitní kosmetika, kterou Galvanický Peeler důkladně zapracovavá do pleti a zvyšuje tak její efekt. Střídám ji v kombinaci s RECLAR sérem. A výsledky?

Myslím si, že fotografie před/po mluví za vše.

 

Zkušenost jedné z vás: Výsledky používání RECLAR Peeleru po 12 dnech 2

 

Jak často které funkce RECLAR Peeleru používáte?

Ultrazvukový peeling používám 2x týdně, protože jako každé intenzivní hloubkové čištění pleť lehce vysušuje, proto je potřeba kompenzace s dalšími funkcemi peeleru, které naopak pleť v kombinaci se sérem vyživí.

Terapii modrým světlem používám každý den po odlíčení a vyčištění pleti. Terapii červeným světlem používám každý večer k zapracování nočních krémů.

 

Doporučila byste RECLAR svému okolí?

Galvanický Peeler bych doporučila všem, kteří bojují s problematickou pletí. I přes vyšší pořizovací cenu musím říct, že se tato investice opravdu vyplatí. O pleť se můžete profesionálně starat z pohodlí domova což je i v dnešní době velkým přínosem.

 

Máte nějaký osobní tip na Beauty rituál, který byste poradila našim čtenářkám? 🙂

Možná to bude znít úsměvně, ale pravidelnou společnou chvilku mám až s vaším Peelerem.

Každopádně si myslím, že každá žena si ráda udělá svůj velký BEAUTY DAY, ať už je to vana plná pěny, perfektní manikůra, maska na obličeji, v které jsme mimochodem zatraceně sexy, tak jakýkoliv jiný.. Je důležité si na sebe tu chvilku udělat a určitě na sebe nezapomínat.

Každá žena je krásná, každá žena je jedinečná a každá si čas pro sebe zaslouží. ❤️

 

Děkujeme za rozhovor.

Publikováno Napsat komentář

Pravidelná a důkladná hydratace je klíčem k přirozené kráse.

Pravidelná a důkladná hydratace je klíčem k přirozené kráse.

Hydratace pleti je spojením vnitřní a vnější péče a rozhodně by se neměla podceňovat. Pravidelná a důkladná hydratace je klíčem k přirozené kráse. 

Pleť o člověku hodně vypovídá a je zapotřebí o ni řádně pečovat, a to především právě co se týče hydratace! Jak kůže stárne a je vystavena škodlivým vlivům jako je opalování, životospráva, nedostatek spánku, stres, suchý vzduch…a další, přestává produkovat dostatečné množství přirozeného tuku. Následně ztrácí schopnost udržet vodu a důsledkem toho všeho jsou právě vrásky, ztráta elasticity, suchost, drsný povrch a celkový vzhled pleti připomíná vyschlou švestku. A jelikož jsme neustále vystaveni těmto škodlivým faktorům, které zapříčiňují úbytek vody v kůži, měli bychom ho proto systematicky kontrolovat  a doplňovat.

O kondici pleti z velké části vypovídá správná výživa a dostatečný přísun tekutin, takže dodržování pitného režimu a správné výživy je v honbě za skvělou pletí absolutní nutnost. Mně se na hydrataci pleti osvědčily skvělé účinky olejů (olivový, arganový, makadamiový, kokosový, pupalkový, jojoba, aj.) Jejich užívání nám pomůže pleť vyživit zevnitř i zvenku. Další dobrota, která nejen uspokojí moje chuťové buňky, ale zároveň intenzivně hydratuje a dává tak vale vráskám, je avokádo.

Mým oblíbencem pro vnější použití je také bambucké máslo. Má silné regenerační a protizánětlivé schopnosti. Často se používá k léčbě kožních nemocí, akné a ran. Výhodou je, že po nanesení se rychle vsákne a dlouhodobě hydratuje. Další zázrak, který pleti svědčí, je aloe vera. Šťáva z této vzácné rostliny má na pleť kouzelné účinky. Pleť krásně vyhlazuje a zjemňuje a ať už má pomoct s akné, vrásky nebo jizvami, vždy je Aloe vera nedílnou součástí mojí ledničky.

Tady jsem Vám představila přírodní pomocníky na pleť, které sama používám a teď se dostaneme ke všem těm různým zázrakům v nádherných nádobkách, jako jsou hydratační séra, krémy a masky, které slibují jen to nejlepší pro naši pleť.

Hydratační produkty pomáhají k vytváření bariéry mezi kůží a okolním prostředím a zabraňují tak vlivu škodlivých látek. Hydratační krémy nejen zvlhčují pleť, ale mají i jiné funkce. Vytvářejí na povrchu pokožky ochranný film, pronikají do kůže mezi buňky rohové vrstvy, kde zabraňují úniku vody z kůže a tím pomáhají zredukovat suchost pokožky. Velmi účinná jsou také séra, která mají dokonale vyvážený obsah hydratujících a účinných látek Pokud chcete své pleti dopřát intenzivní hydrataci a výživu, doporučuji pravidelné použití pleťových masek. Zvlhčování a hydrataci kůže potřebuje každý z nás, nezávisle na tom, jaký má druh pleti nebo jak je starý.

Pravidelná a důkladná hydratace je klíčem k přirozené kráse. 3Pro správnou hydrataci a ochranu pleti v průběhu dne se mi velmi osvědčilo používání ionizačního spreje Ion Mist s vyživující esenciální vodou z Kamélie. Nejen pleť ochrání proti nepříznivým vlivům, ale zároveň hydratuje pleť do hloubky a jeho používání se stalo mou nepostradatelnou denní rutinou a ideálním doplňkem péče o pleť. Skvěle vám poslouží i jako fixátor make-upu, aniž by ho poškodil. O omamné vůni esenciální vody z Kamélie a výživných látkách, které vaši pleť rozzáří bych mohla jen básnit.

Hydratace pleti má definitivně svá pravidla, která je dobré znát, protože pravda je taková, že každá žena touží po bezchybné a krásné pleti, ale bohužel ne každá o ni s přibývajícím věkem pečuje tak, jak si pleť zaslouží a potřebuje. Všechno je to opravdu pouze o disciplíně a pravidelnosti… po pár návštěvách posilovny se Vám taky na břiše neobjeví sixpack, že?😀

Pravidelná a důkladná hydratace je klíčem k přirozené kráse. 4Je dobré si z celé péče o pleť udělat příjemný rituál, na který se budete každý den těšit. A aby tenhle váš rituál byl co nejpříjemnější a nejúčinnější, doporučuji do něj zapojit peeler RECLAR, který se stal naprosto nezbytnou součástí mého kitu. RECLAR Peeler se svoji modrou a červenou světelnou terapií se postará o hloubkové zapracování všech těch vzácných sér, krémů a masek nebo právě přírodních olejů či másel. Maximálně zesílí účinky těchto hydratujících zázraků.

Vřele také doporučuji návštěvy kosmetických salónů a dermatologických poraden. Je potřeba si dávat pozor, protože v téhle době je kolem nás spousta produktů, které nám můžou pomoct, ale i uškodit, proto je důležité si nechat poradit od expertů, co je pro Vaši pleť nejlepší!

Ale na to, abych Vám dala svoji nejlepší radu, nemusím byt expert…

ROVNOVÁHA je cesta k úspěchu!😘

Autorkou článku je Vilma Baum, profesionální make-up artistka a lektrorka Make-up Institute Prague.

Publikováno Napsat komentář

Rady profesionála pro RECLAR: Proč je důležitý peeling pleti.

Rady profesionála pro RECLAR: Proč je důležitý peeling pleti.

 

Vilma Baum, profesionální make-up artistka a lektorka z Make-up Institute Prague si oblíbila náš galvanický peeler RECLAR.

Když nám s vášní popisovala, jak se správně starat o pleť a že základem je právě peeling pleti, nemohli jsme si tyto informace nechat pro sebe. Přinášíme Vám tak krátký a výstižný rozhovor o peelingu a jeho důležitosti.

 

 

Rady profesionála pro RECLAR: Proč je důležitý peeling pleti. 5

Vilmo, co tě jako první napadne, když uslyšíš pojem čištění pleti?

Čištění pleti je pro mě jeden z nejdůležitějších kroků péče o pleť.

 

Jak bys obecně popsala správný postup pro čištění pleti?

Jsem zastánkyně 3 až 4 kroků čištění pleti, co se týká večerní rutiny.

Nejdříve používám čistící olej, následuje čistící pěna, mýdlo nebo jiná čisticí emulze, pleť pak tonizuji čistou vodou.

Na takto navlhčenou pleť použiji 2-3x do týdne velmi důležitý peeling. Nejvíce se mi osvědčil RECLAR galvanický Peeler Gold. Po použití peeleru je důležité pleť dostatečně vyživit sérem či oblíbeným krémem.

 

Proč je podle tebe peeling tak důležitý?

Protože naše pleť a tělo se nejintenzivněji regeneruje a hojí v noci, když spíme.

Náš mozek během spánku nadále intenzivně funguje, což znamená že se zvyšuje cirkulace krve, která „boostuje“, podporuje tvorbu kolagenu a pleť se obnovuje a hojí.

Proto musí být pleť důkladně čistá a všechny odumřelé buňky by měly být odstraněné. Jen tehdy mohou všechna ta drahocenná séra a krémíčky maximálně zapůsobit a léčit případné nedokonalosti, které se vytvoří pres den.

Vlastně díky důkladnému čistění za pomoci peelingu pleti zjednodušíme všem těm krémům cestu, aby se dostaly k jádru problému, a aby nezůstávaly jenom na povrchu pleti.

 

Jak důležitý je peeling pleti z tvého pohledu profesionální Make-up artistky?

Čištění pleti a peeling je stejně důležitý i před nanášením make-upu. Přirozeně každý z nás toužíme po dokonalé pleti, podle mě je to to nejkrásnější a nejvzácnější, co máme.

Kůže je náš největší orgán a já ho rozhodně nechci schovávat pod silnou vrstvou make-upu. Já osobně toužím po tom, aby moje pleť v přirozeném základu byla to nejkrásnější a make-up pak dodatečně tuto krásu jen podtrhl.

Čistá pleť = zdravá pleť = krásná pleť.

 

Děkujeme za rozhovor.

Publikováno Napsat komentář

ZLATO – symbol obnovy a věčného mládí. Prokázané účinky zlata pro tělo, mysl a především pro Vaši pleť.

ZLATO – symbol obnovy a věčného mládí. Prokázané účinky zlata pro tělo, mysl a především pro Vaši pleť.

 

ZLATO – symbol obnovy a věčného mládí. Prokázané účinky zlata pro tělo, mysl a především pro Vaši pleť. 6

Zlato bylo od pradávna vyhledávanou komoditou nejen pro svou cenu, kterou si drží dodnes, ale také pro své zázračné účinky. Ne nadarmo si nechávali panovníci a panovnice všech zemí světa vyrábět klenoty a jiné „poklady“ z pravého zlata. Slyšeli jste už někdy, které účinky to jsou? Pokud ne, začtěte se do tohoto zlatého dobrodružství. A pokud již tyto informace znáte, věříme, že i přesto Vás tato ohromující skutečnost bude znovu a znovu fascinovat stejně jako nás v RECLAR.

Se zlatem se člověk poprvé setkal již před mnoha tisíci lety. Lesk, ohebnost, tažnost, snadná opracovatelnost a vysoká hmotnost umocňovaly jeho vzácnost, stálost a nezničitelnost. Zlato není toxické, neopotřebuje se, nekoroduje a neztrácí lesk. Zároveň bylo zlato často důvodem četných magických a mystických představ. Již v dávných dobách se stalo zlato symbolem pro štěstí, bohatství a připisovaly se mu léčivé účinky.

Záznamy o léčivých procedurách pocházejí z Alexandrie v Egyptě a jsou staré více než 5000 let. Jsou dochovány zmínky o „elixíru“ z tekutého zlata, které uvádějí: přítomnost zlata v těle oživuje buňky, omlazuje a léčí množství onemocnění, navrací sílu a zdraví. Egypťané tedy užívali zlato na očištění mysli, těla i ducha. Věřili, že zlato pomáhá stimulovat životní sílu a energii.

ZLATO – symbol obnovy a věčného mládí. Prokázané účinky zlata pro tělo, mysl a především pro Vaši pleť. 7

Dnes se zlato hojně používá mj. v medicíně, především ve stomatologii, ale i v chirurgii pro jeho regenerační vlastnosti. Denně chirurgové používají zlaté nástroje a zlatem potažený laser. Homeopatický přípravek Aurum metallicum vyrobený z mletého zlata tiší bolest, zmírňuje otoky, pomáhá při fobiích všeho druhu a předepisuje se také při depresivních stavech a destrukci kostí. Setkat se se zlatem můžeme i v moderní gastronomii při přípravě nekonvenčních jídel.Přidání zlata pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu a zpomaluje proces stárnutí. Udržuje organismus v rovnováze.

Velkým přínosem je použití zlata v kosmetickém průmyslu. Řada výzkumů dokládá, že zlato omlazuje pokožku, rozjasňuje pleť a předchází zánětům. Má antioxidační účinky, čistí pokožku a stimuluje buněčnou aktivitu. Zabraňuje stárnutí pleti podporou tvorby kolagenu. Zlepšuje mikrocirkulaci krve, což zajišťuje lepší přísun živin do hlubších vrstev pokožky. Regeneruje a ochlazuje tam, kde je třeba.

Díky své schopnosti lámat světlo působí pleť ošetřená zlatem zdravěji, mladistvěji a má neodolatelně zářivý a jasný vzhled.

Účinky zlata můžete vyzkoušet při Vašich každodenních rituálech péče o pleť s RECLAR Peeler GOLD, jehož hlavice je potažena 24k zlatem.

ZLATO – symbol obnovy a věčného mládí. Prokázané účinky zlata pro tělo, mysl a především pro Vaši pleť. 8

Několik zajímavostí na závěr… Zlato dokáže aktivovat naši vizuální představivost a tvořivost. Umí posílit sebedůvěru, pomáhá překonat úzkostné stavy. Tiší obavy z nemocí a přináší vnitřní klid. Očišťuje tělo i mysl.

Svým leskem zlato připomíná slunce, které je od pradávna považováno za zdroj životní energie.

Přejeme Vám, ať Vaše vnitřní slunce stále září a stejně tak i Vaše pleť.